Oblasti poradenstva

Koučing Manažment Obchod Marketing Psychológia Vzdelávanie Rozvoj

Popis spoločnosti

Medzinárodne certifikovaný coach a psychológ, Mgr. Silvia Langermann, ACC založila spoločnosť Power Coaching s.r.o. v roku 2011 s cieľom pomáhať riešiť životné a pracovné problémy svojich klientov. Vďaka nej sa posúvajú k vytúženému cieľu a žijú šťastnejší a vyrovnanejší život.

Ponúkame tieto služby:

Workshopy Pravidelne pripravujeme workshopy na témy, ktoré vás zaujímajú. Konajú sa vždy vo štvrtok od 18:00 do 20:30 hod.

Life coaching Coaching je moderná a veľmi efektívna metóda riešenia problémov, ktorá vám pomôže nájsť v sebe silu, schopnosť, odvahu, motiváciu a dobro. Počas coachingu máte priestor na nájdenie vášho vlastného riešenia, pretože len vlastné riešenie má silu naozaj veci riešiť.

Business coaching Manažéri v súčasnosti musia plniť dve kľúčové úlohy: dosahovať ciele, za ktoré zodpovedajú a súčasne rozvíjať svoj tím…

Školenia a tréningy V roku 2011 sme začínali sme s coachingom a postupne sa vytvárala potreba, aby sme vo firmách školili obchodníkov, manažérov, personalistov. A tak sa školenia a tréningy stali jednou z našich najobľúbenejších služieb.

Osobnostná diagnostika Meníte často zamestnanie a máte pocit, že sa ešte stále hľadáte?Poznáte naozaj svoje kvality, prednosti, viete povedať v čom ste naozaj dobrý a aké sú vaše slabé stránky? Pomôže Vám pri tom Osobnostná diagnostika!

360 stupňov spätná väzba Vhodný výber zamestnanca nie je ľahká úloha. Potrebujete skĺbiť osobnostné predpoklady, vzdelanie, skúsenosti, zaradenie do kolektívu? Nechajte si poradiť od profesionálov!

Personálny audit Silná a úspešná spoločnosť pozostáva z efektívnych a kvalitných ľudí. Personálny audit je jedným z nástrojov, ako to dosiahnuť, pretože pomáha firme zhodnotiť stav ľudí a zlepšiť fungovanie organizácie.

Párový coaching „Neobetujte všetko vzťahu, v ktorom nemôžete byť sami sebou.“ Oprah Winfrey Vzťah sám so sebou či vzťahy s partnerom, deťmi, rodičmi či priateľmi nás sprevádzajú celý život. Je len na nás aké naše vzťahy sú a budú a čo nám prinesú do života.

Poradenskú a konzultačnú činnosť zabezpečujeme v týchto štátoch:

  • Slovensko
Lokalita firmy
Kontaktné údaje
Adresa
Horná 5, Bratislava, 83152
IČO
46392564
DIČ
2820008103
Tel:
421904682754, 0904682754
Web:
www.powercoaching.sk
Email:
info@powercoaching.sk

  Chcem si vyžiadať informácie